Qendra e Dijes !
Qendra e Dijes !
Qendra e Dijes !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Qendra e Dijes !

Zgjero horizontin !
 
ForumForum  PortalPortal  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Zgjedhimi i foljes KAM

Shko poshtë 
AutoriMesazh
v3
Moderator
Moderator
v3

Posts : 30
Points : 94
Reputation : 0
Join date : 29/09/2016
Age : 19
Location : Durres, la 8.

Zgjedhimi i foljes KAM Empty
MesazhTitulli: Zgjedhimi i foljes KAM   Zgjedhimi i foljes KAM EmptyFri Oct 07, 2016 7:46 pm

Zgjedhimi i foljes KAM Menyrat-dhe-kohet-e-fojes-si-dhe-zhgjedhimi-i-tyre-ne-veta-3-638
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://qendraedijes.albanianforum.net/
Qettyofficial
Amator
Amator
Qettyofficial

Posts : 6
Points : 6
Reputation : 0
Join date : 07/10/2016
Age : 18
Location : Durres

Zgjedhimi i foljes KAM Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhimi i foljes KAM   Zgjedhimi i foljes KAM EmptyThu Oct 13, 2016 3:08 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://Adee-telecom.tk
 
Zgjedhimi i foljes KAM
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Qendra e Dijes ! :: Lende Mesimore :: Gjuhe Shqipe-
Kërce tek: