Qendra e Dijes !
Qendra e Dijes !

Zgjero horizontin !
 
ForumForum  PortalPortal  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Meso C++ Shqip

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Wukel
Admin
Admin
avatar

Posts : 35
Points : 139
Reputation : 0
Join date : 28/09/2016
Age : 17
Location : Albania

MesazhTitulli: Meso C++ Shqip    Fri Feb 03, 2017 5:26 pm

Liber per c++ shqip :
Kodi:
http://www.agnidika.net/libra/AgniDika_Bazat_e_Programimit_ne_Cpp.pdf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://qendraedijes.albanianforum.net
 
Meso C++ Shqip
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Piramidat ilire ne Bosnje!!
» Teoria Enkiste e krijimit te Njeriut
» Hëna dhe dielli, simbole kultike te pellazget

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Qendra e Dijes ! :: Lende Mesimore :: Informatike-
Kërce tek: