Qendra e Dijes !
Qendra e Dijes !

Zgjero horizontin !
 
ForumForum  PortalPortal  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Mbledhja dhe zbritja e numrave te PLOTE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Wukel
Admin
Admin
avatar

Posts : 35
Points : 139
Reputation : 0
Join date : 28/09/2016
Age : 17
Location : Albania

MesazhTitulli: Mbledhja dhe zbritja e numrave te PLOTE   Fri Oct 07, 2016 8:02 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://qendraedijes.albanianforum.net
 
Mbledhja dhe zbritja e numrave te PLOTE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Numri 11

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Qendra e Dijes ! :: Lende Mesimore :: Matematike-
Kërce tek: